חדשות שיט - עמוד הבית
Switch Language to English מודעות לוח - יאכטות - אפשרויות פרסום ספריית מאמרים בנושא שיט הפניית שאלות למומחי שיט אינדקס אתרי השיט של ישראל ואתרי שיט עולמיים מזג אויר במזרח הים התיכון מרינות במזרח הים התיכון אינדקס מקצועות השיט פורום שיט וימאות
האתר עומד למכירה. לרציניים בלבד. נא ליצור קשר עם מר אברי אביב במייל: aviv@sailing-news.co.il


ספריית מאמרי שיט

 
נושאי המאמרים : כתבות וחדשות
 

שיט בנהיגה עצמית על תעלות, נהרות ואגמים באירופה

 

היאכטות מתאימות לזוגות, משפחה או לקבוצת חברים מ-2 ועד 12 משתתפים. היאכטות מצוידות בכל הדרוש לחופשה נעימה: תאי שינה זוגיים, מקלחת ושירותים, מטבחון מאבזר, פינת אוכל, מרפסת עליונה לצפיה בנוף החולף והתרגעות עם כוס משקה. ניתן לשכור אופניים לטיולים עם כל המשפחה בין הכפרים הציוריים, לבקר בטירות עתיקות, פארקים וגני שעשועים לילדים, ואפילו לעסוק בדייג. כל זאת כאשר היאכטה משמשת לכם "מלון צף" לכל אורך תקופת השייט.

חשוב לדעת! בנהרות אירופה לא דרוש רישיון משיט, מקבלים הדרכה במקום ותוך זמן קצר לומדים להשיט את היאכטה ונהפכים לקפטנים של ממש! נושא נוסף שכדאי להזכיר, ביאכטות הנהר אין כל טלטולים או גלים וההפלגה שקטה לחלוטין ואין כל סכנה ממחלת ים.

הארצות: בהן ניתן לשכור יאכטות נהר באירופה: הולנד, בלגיה, גרמניה, צרפת, אנגליה, סקוטלנד ואירלנד. כמובן, כדי לשוט ביאכטה יש להגיע לבסיס היציאה באירופה בטיסה מישראל.

יתרונות /חסרונות: השייט ביאכטות הנהר מתאים לכל הגילאים מתינוקות ועד סבים, החופשה באווירה משפחתית. הכנת המזון היא עצמית או אפשרות לאכול במסעדות כפריות מעולות לצידי הנהר.

לתשומת לב! מחיר ההשכרה הוא לכל היאכטה, לשבוע ימים. לפי מספר המשתתפים, סוג וגודל היאכטה, איזור השיט ותאריך השיט. המחיר שיוצע בדרך כלל או המחיר שמופיע בפרסומים יהיה המחיר הנמוך ביותר בקטגוריה המבוקשת, הדבר יצוין ע"י החל מ-xxx$

מחיר השיט החל מ- 350 אירו לאדם לשיט של שבוע ימים. כדי לקבל את המחיר המלא להשכרת היאכטה יש להכפיל במספר המשתתפים.

 

עוד מאמרים בנושא: כתבות וחדשות

 
 
כל הזכויות שמורות לחדשות שיט © sailing-news.co.il וובמאסטר | מודעות לוח | אתרי שיט | פרסום באתר