חדשות שיט - עמוד הבית
Switch Language to English מודעות לוח - יאכטות - אפשרויות פרסום ספריית מאמרים בנושא שיט הפניית שאלות למומחי שיט אינדקס אתרי השיט של ישראל ואתרי שיט עולמיים מזג אויר במזרח הים התיכון מרינות במזרח הים התיכון אינדקס מקצועות השיט פורום שיט וימאות


ספריית מאמרי שיט

 
נושאי המאמרים : שיט, ניווט ואתרים מעניינים
 

מסלול ולוח זמנים לחציית האטלנטיק לארה"ב

 

מאת: נחום בן גל - חתולי
במידה והיציאה מאזור מזרח הים התיכון, יש לתכנן הגעה לגיברלטר בתחילת חודש מאי או בחודש אוגוסט לפי שתי האפשרויות כלהלן: 1. למי שממהר הפלגה במסלול הקצר לאיים האזוריים, משם לברמודה, בהאמס, ומשם למיאמי. יש לצאת להפלגה בסביבות אמצע מאי ולהגיע לא יאוחר מסוף יוני. 2. הפלגה איטית וארוכה אבל יותר נעימה מאחר ומפליגים עם הרוח והזרם. לצאת לכיוון איי מדיירה או לאיים הקנריים, לפני אוקטובר, לנוח שם ולצאת בתחילת דצמבר לאיים האנטיליים ומשם בין האיים למיאמי. חשוב לזכור! עונת ההוריקנים היא בין יוני לנובמבר ולא רצוי להימצא באזור שבין האיים האנטיליים לדרום מזרח ארה"ב.
הערת קורא:
אדר בועז בנוסף למסלולי ההפלגה הקלאסיים של יכטות בחציית האטלנטיק כמפורט לעיל, אני ממליץ לרכוש תמורת סכום של כמה $ מפות של משטר הרוחות האופייני לחודש מסוים לשנה האקטואלית שבה תתבצע החצייה. המפות הנן לאחר מחקר של שנים ובדרך כלל די מדויקות.

 

עוד מאמרים בנושא: שיט, ניווט ואתרים מעניינים

 
 
כל הזכויות שמורות לחדשות שיט © sailing-news.co.il וובמאסטר | מודעות לוח | אתרי שיט | פרסום באתר