חדשות שיט - עמוד הבית
Switch Language to English מודעות לוח - יאכטות - אפשרויות פרסום ספריית מאמרים בנושא שיט הפניית שאלות למומחי שיט אינדקס אתרי השיט של ישראל ואתרי שיט עולמיים מזג אויר במזרח הים התיכון מרינות במזרח הים התיכון אינדקס מקצועות השיט פורום שיט וימאות


חדשות והודעות

 

קפריסין - חווית שייט חמה לימי החורף!

קפריסין  - אטרקציה חדשה לשייטים!

לשכור יאכטה באי השכן - טיסות זולות ותוך שעה אתם על היאכטה המפנקת שלכם

לא דרוש רשיון משיט, יש סקיפר מלווה ומדריך. הפלגה מלרנקה לאייה נאפה, כייף גרקו, מפרצים משגעים ביופים, ביקור במערות הפריטים, צפייה בדולפינים, למעוניינים צלילה לאתר אוניה טבועה המכונה "טיטניק", אפשרות לדייג, שחייה, צלילה או גלשן רוח.
נעמיד לרשותכם יאכטה מנועית מפוארת ומהירה או שייט נינוח במפרשית קלאסית. האירוח בחדרים זוגיים עם כל הנוחיות. כלכלה בפנסיון מלא כולל שטיה לפי בחירה.

...ולא רק קפריסין ! בכל חלקי העולם שנימצאים בדרום כדור הארץ שם מתחיל הקיץ עכשיו וזאת עונת התיירות הטובה ביותר. דרום אמריקה, דרום אפריקה, המזרח הרחוק, אוסטרליה וניו זילנד, איי האוקינוס השקט, אנטארקטיקה. 
כל אחד וסוג חופשת השייט המתאימה לו. הפלגות כל שבוע בין אוקטובר 2016 עד מרץ 2017.   

שייט על נהרות אירופה המושלגת - בחנוכה!
לגלות את אירופה מזווית חדשה.לרשותכם אוניות נהר ברמה גבוה של מלון 5 כוכבים. כל החדרים חיצוניים עם נוף לנהר , מיזוג אויר מלא וחימום כולל: טלפון, טלוויזיה וחיבור לאינטרנט. שף הספינה יפתיע אותכם במאכלי גורמה ובמבחר יינות הכל כלול במחיר! כאשר האוניה עגנת בערי אירופה המפורסמות, נערכים סיורים מודרכים באוטובוס ממוזג ומחומם, וגם הסיורים כלולים במחיר. בערבים, נערכות הופעות בידור, מחול או מוזיקה על ידי אמנים מקומיים, בשעות המאוחרות מוזיקה לריקודים עם משקה ליד הבר. ראה אתר:  Winter on the Danube
 
האיים הקריביים
לבחירתכם: שייט ביאכטה לנהיגה עצמית או קרוז באוניה.
אחד האזורים הפופולריים ביותר בעולם לשייט היאכטות בתקופת החורף. שרשרת איים טרופיים שמשתרעת בין דרום ארצות הברית ובין החופים הצפוניים של יבשת דרום אמריקה. שם מחקים לכם מפרצים חוליים עם מים צלולים, מעגנים מוגנים, כפרים ציוריים ונופים מדהימים ביופיים. מזג אויר אידיאלי לשייט מפרשים, רוח מזרחית חמימה מנשבת בקביעות מהאוקיינוס האטלנטי, מי הים נעימים לשחייה והבילוי בחופים מדהים... גן עדן ליאכטונרים.
למי שמעוניינים לשייט בין האיים הקריבים בנוחיות של מלון 5 כוכבים, מגוון אפשרויות של קרוזים באוניות פאר. הקרוזים יוצאים בדרך כלל ממיאמי או מפורט לודרדל. תקופת השייט בין 3-7 ימים במהלכה מבקרים באיים הגדולים של צפון הקריביים כגון: איי באהאמס,  ג'מאיקה, האיטי, איי קיימן, סאן ג'ואן, גרנדה ועוד.       
דרום אמריקה ואנטארקטיקה
הפלגות מיוחדות מדצמבר עד מרץ 2012 מבואנוס איירס, הנחשבת ל- "פריז של דרום אמריקה" ביקור בעיר הנמל הדרומית בעולם – אושהיה, איי פלקלנד וכייף הורן - הקצה הדרומי של יבשת דרום אמריקה, למעשה הקצה בדרומי של כל היבשות בעולם! שייט ליבשת הדרומית בעולם אנטארקטיקה, צפייה בקחונים ענקיים, כלבי ים, פנגווינים ולוויתנים. או לחילופין, הפלגה מארגנטינה לצ'ילה, מסביב ליבשת דרום אמריקה, מעבר במיצר מגלן וצפייה בנופים והחי היחודיים בעולם, שייט בפיורדים  המדהימים של צ'ילה ביקור בנמלים: פורט סטנלי, פונטה ארניאס, פוארטו      מונט, אפשארות לסיור מודרך ברכב מיוחד להר הגעש אורסנו בצ'ילה. סיום השייט בנמל וואלפאראיסו צ'ילה.         
 
אסיה והמזרח הרחוק
שייט ביאכטה עצמאית או עם סקיפר, לגלות את המזרח מזווית מיוחדת. היאכטות מחכות לכם להפלגה מבסיס ההשכרה שלנו באי פוקט בתאילנד. מסלול השייט במפרץ סאפאם, ביקור באיים יחודיים עם נופים דרמתיים של סלעי הפיטון שמזדקרים לגובה של מאות מטרים מתוך הים. עגינה במפרצים זהובים ומים צלולים, שחייה וצלילה ודייג.
קרוזים באוניות פאר בים או על נהרות:
אוניות או ספינות נהר ברמה בינלאומית כולל אירוח בפנסיון מלא, ביקור בארצות: תאילנד, מלזה, דרום קוריאה, סין, קמבודיה, תאיוואן ויפן, טיולים מאורגנים באתרים המפורסמים ביותר של המזרח הרחוק. ביקור בחומה הסינית, העיר האסורה, שייט על נהר היאנג טסה או נהר המקונג ועוד...
  
אוסטרליה, ניו זילנדואיי האוקינוס השקט
הפלגות מסידני לכל רחבי האוקיינוס השקט: לאיי קלדוניה, הפלגה לטסמניה וביקור בעיר המיוחדת הוברט. ביקור בערים הראשיות: סידני והפלא הארכיטקטוני של בית האופרה המפורסם, מלבורן והוברט. שייט לשוניות הריפים הגדולים .(Barrier Reef) לראות את הגולשים בגלי הענק של האוקיינוס השקט. שייט לניו זילנד, עם עגינה בנמלים: אוקלנד, וולינגטון, דונדי, מילפורד ועוד. ביקור באתרים החשובים של האי הירוק, שייט בנופים המדהימים של
האיים הלבנים והרי הגעש... Australia, New Zeland and Pacific islands
 
לפרטים: אברי אביב שייט ותיירות בע"מ טלפון: 03-5443247 
אתר: www.medyacht.co.il מלא פרטים אישיים בטופס ההרשמה, ציין סוג השייט, יעד ומועד מבוקש.
פרטים ונתונים יישלחו ישירות אלך.
 

 


3/11/2016

חזרה | לאינדקס חדשות שיט | לארכיון חדשות השיט

 
   
כל הזכויות שמורות לחדשות שיט © sailing-news.co.il וובמאסטר | מודעות לוח | אתרי שיט | פרסום באתר