חדשות שיט - עמוד הבית
Switch Language to English מודעות לוח - יאכטות - אפשרויות פרסום ספריית מאמרים בנושא שיט הפניית שאלות למומחי שיט אינדקס אתרי השיט של ישראל ואתרי שיט עולמיים מזג אויר במזרח הים התיכון מרינות במזרח הים התיכון אינדקס מקצועות השיט פורום שיט וימאות


חדשות והודעות

 

אליפות ישראל בשייט יאכטות

שיוט מרתון המגדלור יוזנק ביום שישי - 16 בנובמבר בשעה 11:00 מרינה ת"א

 
 
70 יאכטות מפרש עם כ- 600 שייטים יוזנקו לתחרות המיוחדת. האירוע בשני סופי שבוע במהלך נובמבר שבסופה יוכתרו אלופי ישראל בשייט יאכטות ל- 2012. ההזנקה בנוכחות ראש העיר תל אביב יפו רון חולדאי ומר איתמר שמעוני מנכ"לאתרים.
 
כולם מוזמנים לצפות באירוע השייט המרתק והססגוני לחופי תל אביב.
 
קהל הצופים יוכל לצפות בתחרות מעל הטיילת החדשה "טיילת המגדלור" שנבנה במרינה בתל אביב מול הים, ממש על קו המים. השנה יוכלו ליהנות הצופים גם מפרשנות והסברים שישודרו, על ידי מומחי שייט ויאפשרו למבקרים לא רק ליהנות מהמראה המדהים של ים מלא מפרשים צבעוניים אלא גם ללמוד על הספורט הייחודי, וקסמו של הים.
 
את התחרות יפתח "מרתון המגדלור"  זהו שייט אתגרי, שיוזנק  בשעה 13:00 וימשך במשך הלילה עד לשעות הבוקר ביום שבת למחרת. ייחודו של מרתון המגדלור בהיותו שיוט ים פתוח (Off Shore race) שימשך על פני כל שעות היממה וידרוש התמדה, עבודת צוות וימאות לאורך שעות ארוכות. מרחק השייט כ- 70 מיילים ימיים (כ-130 ק"מ).
 
את האליפות מארגן הפורום לקידום השייט, בראשותו מר איזי סוויסה. ששם לעצמו למטרה לקדם את תחום שייט היאכטות התחרותי בישראל, ומארגן את אליפויות ישראל מאז 1995מידי שנה מצטרפים לספורט השייט מאות ישראלים, במסגרת צוותים עממים ומקצוענים, במועדוני שייט ברחבי הארץ ובמסגרות פרטיות. הפורום לקידום השייט הישראלי נערך בימים אלה להרחבת הפעילות שתכלול היכרות של התחום עם קהלי יעד שונים בציבור הישראלי.
  
לו"ז האירוע:
 11:00 פתיחת אירוע הזנקת אליפות ישראל בשייט יאכטות
12:30 הערכות היאכטות מול החוף לקראת הזינוק
13:00 מתן אות לזינוק של שייט המגדלור 
הכניסה לאירוע ללא תשלום!


14/11/2012

חזרה | לאינדקס חדשות שיט | לארכיון חדשות השיט

 
   
כל הזכויות שמורות לחדשות שיט © sailing-news.co.il וובמאסטר | מודעות לוח | אתרי שיט | פרסום באתר